Lėktuvo bilietai

635929352622573191-1360068289_plane-in-blue-sky-136397593033103901-150416160347

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?
pigus-skrydziai-nuo-19.lt lėktuvų bilietų rezervavimo sistemoje galite įsigyti reguliariųjų reisų ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Minėtos aviakompanijos siūlo pigius bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų.

Kaip nusipirkti lėktuvo bilietą?
Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių. Paspauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu, VISA/Mastercard kortele arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas“.

Ar į bilietų kainas yra įskaičiuoti mokesčiai?
Taip, viso mokesčiai yra įskaičiuoti.

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?
Keleivių vardus ir pavardes rašykite tik lotyniškomis raidėmis. Nenaudokite lietuviškų raidžių, t.y. su varnelėmis ar taškeliais). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite be brūkšnelių ar kitų ženklų. Jeigu pastebėjote, kad padarėte klaidą – kuo skubiau susisiekite su mumis.

Ar yra galimybė nupirkti lėktuvo bilietą kitam asmeniui?
Taip, galite. Pirkimo metu veskite jo asmeninius duomenis.

Ar galima rezervuoti lėktuvo bilietą telefonu?
Atlikti rezervaciją telefonu galite tik perkant reguliariųjų maršrutų oro bendrovių skrydžio bilietus. Pigių skrydžių oro bendrovių, tokių kaip Ryanair, Wizzair ir pan., skrydžio bilieto rezervuoti telefonu negalima.

REGISTRACIJA Į SKRYDĮ. SKRYDŽIO DOKUMENTAI

Prieš kiek laiko galima atlikti registraciją (check-in) į Ryanair skrydį?
Į Ryanair skrydį nemokamą registraciją galite atlikti likus 7 d. iki skrydžio. Jeigu bilietus pageidaujate gauti anksčiau, turite pasirinkti konkrečią sėdėjimo vietą ir už ją susimokėti. Tokiu atveju registracija į skrydį bus galima 30 d. iki skrydžio.

Prieš kiek laiko galima atlikti registraciją (check-in) į Wizzar skrydį?
Į Wizzair skrydį galite registruotis likus ne daugiau nei 30 d. iki išvykimo.

Ar reikia išsispausdinti įlaipinimo bilietą?
Keliaujant su pigių skrydžių kompanijomis (Ryanair, Wizzair ir kt.) rekomenduojame turėti išspausdintą įlaipinimo bilietą.

Ar įlaipinimo bilietas turi būti atspausdintas spalvotai?
Įlaipinimo bilietas neprivalo būti atspausdintas spalvotai.

Ką daryti, skrydis rytoj, o bilieto dar negavau?
Įlaipinimo bilietus turite gauti likus 2-6 dienoms iki jūsų numatyto skrydžio išvykimo. Jeigu bilietų dar negavote, nedelsiant susisiekite su mumis.

BAGAŽAS

Koks bagažas man priklauso keliaujant su Ryanair?
Nemokamai galite gabenti rankinį bagažą iki 10 kg, kurio matmenys yra 55 x 40 x 20 cm, taip pat mažą rankinę ar krepšį, kurio svoris yra neribojamas, o matmenys – 35 x 20 x 20 cm.

Koks bagažas man priklauso keliaujant su Wizzair?
Nemokamai, keliaujant su Wizzair, galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurio svoris nėra ribojamas, o matmenys – 42 x 32 x 25 cm. Už didesnį rankinį bagažą turite mokėti.

Ar Duty Free parduotuvėje įsigytos prekės yra laikomos kaip papildomas bagažas?
Priklauso nuo aviakompanijos. Tačiau rekomenduojama pirkinius ir turimus kitus daiktus sutalpinti į turimą bagažo vienetą.

Ar į rankinio bagažo matmenis įeina lagamino rateliai ir rankena?
Taip, bendras rankinio bagažo dydis yra matuojamas su rateliais, rankelėmis.

Ką galima gabenti rankiniame bagaže?
Rankiniame bagaže draudžiama gabenti skysčius, išskyrus skysčius atskirose ne didesnėse kaip 100 ml arba lygiaverčio tūrio talpyklose, sudėtose į vieną permatomą ne didesnės kaip 1 l talpos plastikinį maišelį, kurį galima pakartotinai sandariai uždaryti (tokias pakuotes galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). Skysčiais vadinami geliai, pastos, losjonai, skystų ir kietų medžiagų mišiniai ir hermetiškų talpyklų turinys, pvz., dantų pasta, plaukų gelis, gėrimai, sirupai, kvepalai, skutimosi putos, aerozoliai ir kitos panašios konsistencijos produktai.
Apribojimo išimtys taikomos rankiniame bagaže gabenant skrydžio metu reikalingus vaistus, kūdikių maistą ir specialios mitybos poreikiams tenkinti reikalingas priemones. Daugiau informacijos rasite čia.

KITA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne turiu metalinį implantą?
Rekomenduojame turėti gydytojo išrašą, kad turite implantą arba turėti implanto pasą. Rekomenduojama dokumento kalba yra anglų.

Ar gali nėščia moteris skristi lėktuvu?
Taip, gali iki tam tikro laiko ir tik įvertinus savo sveikatos galimybes. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s